Espresso Nasil Yapilir
Lugano Caffé

Hakkımızda

Lugano Caffé, espressonun başkenti olan İtalya’da kurulmuştur ve yıllardır milyarlarca fincan İtalyan espressosunu müşterilerine sunmaktadır. Markamız, İtalyan cazibesinin ve İsviçre hassasiyetinin birleştiği, güzellik ve meydan okuma anlamlarına gelen Lugano şehrinden ilham alarak tüm dünyada İtalyan kahve sevdalılarına espressonun orijinal tadını sunacak bir elçi görevi görmektedir.

Lugano Caffé olarak pazarın ihtiyaçlarını takip ederek müşterilerin damak tadını tatmin etmenin gerekliliğinin farkındayız. Bu yüzden kavrulmuş kahve çekirdeği ve öğütülmüş kahvenin yanında espresso pod kahveleri ile ürün portföyümüzü geliştirmiş bulunmaktayız. Plastik kahve kapsüllerine kıyasla daha sağlıklı ve çevre dostu olmalarının yanı sıra özgün tada ve ekonomik fiyata sahip olan espresso pod kahvelerinin tüketim alışkanlıklarını değiştireceğine inanmaktayız.

Bizler bu inancı temel alarak, İtalya’da kısa sürede popülerleşen espressonun bu yeni tarzıyla tüm kahveseverlere gerçek hazzı ulaştırma görevini üstlenmiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, inovatif ve kaliteli ürün yaklaşımımızla dünyada kahveye yön verecek bir firma olmak.

lugano coffee - Italian coffee distributor

Misyonumuz

İçinizi ısıtan ve keyfinizi yerine getiren lezzetler sunarak özel anlarınıza özgün tatlar ile ortak olmak.

Lugano Caffé - Değerlerimiz

Değerlerimiz

• Özgünlük: İtalyan kahvesinin özgün lezzetini tüketicilere sunmak.

• Uzmanlık: Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan kahvelerimizin yüksek kalitede olmasını sağlamak.

• Sürekli Gelişim: Sunduğumuz ürün ve hizmetleri sürekli geliştirmek ve bu gelişimi sağlarken karşılaştığınız zorluklara cesurca meydan okumak.

• Yenilikçilik: Yeni şeyler keşfetmeye, öğrenmeye ve denemeye olan adanmışlığımız sayesinde ihtiyaçları karşılamak için yenilikçi yaklaşımlarda bulunmak.

• Tutku ve Kararlılık: Müşterilerimizi memnun edebilmek için hem kalbimizi hem de aklımızı ortaya koyarak tutku ve bağlılıkla çalışmak.

Hedeflerimiz

•   Müşteri ilişkilerini geliştirerek, profesyonel seviyemiz çerçevesinde, karşılıklı fayda sağlayacak yakın ilişkiler kurmak.

•  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerimizin tüketicilere ulaşmasını sağlamak.

•   Tüketici memnuniyetine odaklanmak ve ürünlerin makul fiyatlarla onlara ulaşmasını sağlamak.

•   Kahve çekirdeği seçimine ve en yeni hazırlama tekniklerini kullanmaya özen göstererek sağlığı en öne koymak.

•   Plastik ambalajlama yöntemlerinin aksine kağıt filtre kullanarak her alanda sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak.

Espresso Fıncanı