Kahve Hakkında

Toptan Kahve Çekirdeği Alımında Bilmeniz Gerekenler

ToptanKahveCekirdegi

Bu makalemizde toptan kahve çekirdeği alırken nelere dikkat edeceğiniz, fiyatları belirleyen bazı etkenlere ve toptan şekilde bir satın almanın bazı faydalarından bahsedeceğiz.

Evinizde, ofisinizde veya işletmenizde (restoran, cafe vb.) çoklu adet ile alım yaparak hem ürünlerin sürekli alımı ile ilgili iş gücünü azaltabilir hem kaliteli ürün tedarik edebilir hem de en önemlisi daha uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Bu satın alımda en önemli faktörlerden biri ihtiyacınız doğrultusunda doğru ürünü bulmaktır.

KAHVE ÇEKİRDEĞİ TERCİHİNİZ NASIL OLMALIDIR?

Kahve çekirdeği tercihinizde dikkat etmeniz gerekenler, ambalajında çekirdekle ilgili birtakım özelliklerin belirtilmesidir. Bunlar; kahve çekirdeğinin kavurma profili, genel tat profilleri, çekirdeğin türü, son kullanma tarihi, menşe gibi bilgilerdir.

Toptan kahve alımında fiyatın önemli olduğu kadar kahvenin niteliği ve kavurma yönteminin de önemli olduğunu unutmayın. Ayrıca kahveyi demleme yönteminin ve kullandığınız ekipmanların kahvenizin tadını büyük oranda etkileyebileceğini de dikkate almalısınız.

TOPTAN KAHVE ÇEKİRDEĞİNDE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER?

Toptan kahve çekirdeği alımı için araştırma yaparken kalite ve uygun fiyat etkenleri dikkate almanız faydalı olacaktır.  Ayrıca satın aldığınız tedarikçinin güvenilir olmasına da dikkat etmelisiniz.

Lugano Caffe olarak müşterilerimizin damak tatlarını tatmin eden, tüm kahve severlere gerçek hazzı ulaştırmayı amaçladığımız kahve ve espressoları herkese ulaştırıyoruz.  … yılından beri bizim gibi etik, uluslararası düzeyde iyi kahve içmeyi ya da sunmayı seven birçok ofis, is yeri, restoran, cafe, otel ve sizin keyifli anlar geçirmeyi dilediğiniz her yerdeyiz!

TOPTAN KAHVE ÇEKİRDEĞİ ALMAK İÇİN EN İYİ ZAMAN

Kahve ve espresso çekirdeği üretiminde İtalyan topraklarından özenle seçtiğimiz özel çekirdekler, her kahve çeşidine özel reçetelerle dengeli bir şekilde harmanlanıp, kavrulmakta. Böylece çekirdeklerimiz yetiştiği toprakların doğal aromasını koruyarak müthiş bir lezzet sunuyor.

Siz de Web sitemiz üzerinden Arabica, Robusta, Classic, Strong, Elite Dark ve Elite Life kahve ve espresso çekirdeklerini inceleyebilir, iletişim formunu doldurarak veya direkt olarak iletişime geçerek toptan satın almak istediğiniz ürün ve adet bazında size özel fiyat hazırladığımız fiyat teklifi ile avantajları yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir