Uncategorized

Geri Dönüşüm Alanı

Lugano Caffe’nin kutularını dönüştürerek harikalar yaratmak çok kolay.

Saksı, dergilik, peçete halkası… Karton kutuları çöpe atmak yerine günlük hayatta pratiklik kazandıracak birçok şey yapabilirsiniz.

GELECEĞİ DÖNÜŞTÜRÜN

Lugano Caffe ürün kutularını tekrar kullanarak işinizi kolaylaştıracak çözümlere yakından bakalım. Ayrıca bu geri dönüşüm süreci doğadaki kirliliği de azaltacak.

Peki neler yapılabilir?

1 – Karton kutuyu dönüştürerek çekmece bölmeleri yapabilirsiniz. Taşındıktan hemen sonra, artık daha organize olma zamanı. Kartonu basit bölmelere dönüştürmek için dikkatlice kesin ve dolabınızda düzeni sağlayın. Bu pratik çözüm ile kartonunuzu yeniden hayata döndürün.

karton-cekmece-bolmesi

2 – El yazısıyla yazılmış bir teşekkür kartı her zaman takdir görür. Öyleyse mesajınızı oluşturmak için orijinal kutuyu kullanmaktan daha iyi ne olabilir? Karton “kartpostallar” olduğu gibi gönderilebilir; zarfa gerek yok.

karton-hediye-kutusu

3 – Lugano Caffe kutuları ile harika görünen peçete halkaları da yapabilirsiniz. Küçük miktarda kumaş ihtiyacınızı karşılayacaktır. Şimdiden afiyet olsun!

karton-pecete-halkasi

4 – İşte doğal bir fikir: karton kutunuzu basitçe süsleyin ve ardından birkaç drenaj deliği olan plastik bir torbayla hizalayın. Artık bitkinizin yepyeni bir evi var!

karton-saksi

5 – Karton, dekoratif koli bandı ve iyi bir makas, havalı içecek altlıklarını anında yapmak için ihtiyacınız olan üç şey. Kahvenizi doya doya için.

6 – Hediye paketleri, çantalar, asla çöpe atmadığınız eşyalarınızın kolileri… Lugano Caffe kutuları ile basit etiketler yapın ve hiçbir şeyin yerini kaybetmeyin.

karton-etiket

7 – Abonesi olduğunuz matbu yayınlar yerli yerinde. Kutuyu uygun boyutlarda keserek kendinize işlevsel ve şık bir dergilik yapabilirsiniz.

8 – Parti dekoru satın almak için mağazalara gitmeye son. Arkadaşlarınız çiçek demetleriniz çok beğenecek. Yalnızca boyayın, bükün ve birleştirin. Bu kadar basit.

karton-parti-dekoru

1 ton kağıdın geri dönüşümü ile 34 kişinin oksijen ihtiyacını sağlayan 17 yetişkin ağacın kesilmesi önlenir. Siz de kutularınızı tekrar kullanarak doğayı koruyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir